Aplikační Centrum Nanokosmetiky PIKATEC

 

+420 728 471 135

info@rucnimytils.cz

Po - Pá 08:00 - 17:00

So         08:00 - 13:00

Bratří Čapků 6

Hodonín

Mytí a čištění

Služby / Více info

Naše služby čištění a mytí

Ruční mytí a bezkontaktní mytí vozidel

Provádíme ruční mytí karoserie, které je mnohonásobně šetrnější k laku Vašeho vozu, oproti průjezdu kartáčovou myčkou. U nás nehrozí poškrábání laku vozidla a navíc u nás zaplatíte za ruční mytí stejně, jako za běžný mycí program v kartáčové myčce. Taktéž provádíme bezkontaktní mytí, které spočívá v tlakovém před-mytí vozidla, nanesením aktivní pěny (s voskem nebo bez) a následný oplach vozidla. Při tomto mytí nedochází k žádnému fyzickému kontaktu s karoserií. Tento program je velmi oblíben zejména u majitelů dražších vozů.

 

CENA: 300,- Kč /cena se odvíjí od stavu znečištění a velikosti vozidla.

 

Ruční mytí a čištění interiéru suchou cestou

– běžná údržba vozu

Tato služba spočívá v ručním mytí, nebo bezkontaktním mytí vozidla. Kompletní úklid interiéru, důkladné vysátí, umytí a ošetření plastů, vyčištění oken a vytření rámů dveří.

 

CENA: 1 000,- Kč /cena se odvíjí od stavu a velikosti vozidla.

 

Kompletní čištění interiéru

Vyčistíme přístrojovou desku včetně průduchů, stropnici a výplně a rámy dveří, profesionálně vysajeme vozidlo i na méně dostupných místech. Vyčistíme sedadla čalouněné i kožené. Vyčistíme a ošetříme veškeré plastové díly, naimpregnujeme kožený interiér, odstraníme zvířecí chlupy, zápach po kuřákovi, vyčistíme okna. Vše provádíme značkovou autokosmetikou renomovaných značek.

 

CENA: 2 000,- Kč /cena se odvíjí od stavu znečištění a velikosti vozidla.

 

Leštění a renovace autolaku

Tento typ renovace laku je vhodný pro běžné poškození provozem vozidla. Hlubší rýhy nebo praskliny, které zasahují do spodní základové barvy můžeme řešit v rámci lakýrnických prací. Lak je nejčastěji poškozen kartáči z myček na auta, které na povrchu způsobují velmi jemné škrábance. Tenké rýhy způsobují celkový dojem zašedlého laku bez lesku. Velký vliv má samozřejmě i přirozené stárnutí laku, kdy se na povrch usazují nečistoty, které nelze smýt. Důležitou roli hraje i počasí. Abychom laku navrátili lesk a poskytli mu ochranný film na povrchu, máme k dispozici profesionální nástroje a autokosmetiku, díky kterým docílíme dlouhodobého efektu. Lak Vám profesionálně zrenovujeme a nakonzervujeme.

 

CENA: 2 500,- Kč /cena se odvíjí od stavu poškození laku a velikosti vozidla.

 

Odstranění reklamní polepů

Odstraníme veškerý starý a poškozený reklamní polep z Vašeho vozu.

 

CENA: odvíjí se od plochy reklamních polepů.

 

Mytí motorů

Na motory nanášíme kvalitní odmašťovací prostředky, mytí probíhá tlakovou vodou. Je možné také použít ochranné prostředky, které ošetřují strukturu jednotlivých materiálů, jak kovových, tak i plastových. Po umytí motor a jeho příslušenství vysušíme tlakovým vzduchem.

 

CENA: 1 000,- Kč /cena se odvíjí od stavu znečištění motoru a jeho příslušenství.

 

Čištění litých kol a regenerace pneumatik

Litá kola jsou vystavena agresivnímu účinku od prachu odpadávajícího od brzdového systému vozidla. Kola jsou pak značně zčernalá. Pro čištění litých kol používáme čističe, které v jednom procesu litá kola čistí a ošetřují. Výsledkem jsou pak litá kola, jako kdyby vyjely z výroby. Po vyčištění na pneumatiky nanášíme regenerační nástřik, který jim vrací původní černý vzhled a zároveň zabraňuje jejich vysychání a praskání.

 

CENA:  1 000,- Kč /odvíjí se od stavu znečištění.

 

Novinka – Renovace svítivosti a oprava světel

Provádíme leštění a renovaci světlometů. Díky moderní technologii jsme schopni provést opětovné vyleštění zašlých a poškrábaných plastových krytů světel, již není třeba kupovat nový světlomet, stačí jeho renovace, čímž dosáhnete úspory nákladů a stejné svítivosti jako u nového světlometu.

 

CENA: 1500,- Kč za oba světlomety/cena se odvíjí od stavu světlometů.

 

Čištění klimatizací, celková dezinfekce klimatizace

V systémech klimatizací (hlavně na výparníku) vznikají bakterie a plísně, které zde naleznou ideální životní podmínky. Ty jsou původcem zápachu, mohou ohrožovat zdraví řidiče a pasažérů (malých dětí, alergiků) nebo způsobovat korozi výparníku. Máme zařízení, které se využívá k dezinfekci klimatizací, likvidaci nepříjemných pachů v autě, kde nepomůže ruční čištění nebo jiné čištění na bázi chemikálií. V automobilech jsou místa, kde zápach a špínu není možné odstranit. Na takových místech se tvoří bakterie, plísně, viry, houby atd. Jsme schopni tohle všechno odstranit.

 

CENA: 1 500,- Kč /odvíjí se od stavu a znečištění klimatizace.

Mytí a čištění

Nanokosmetika PIKATEC

Kontaktní informace

Bratří Čapků 6

Hodonín

695 01

+420  728 471 135

info@rucnimytils.cz

Po - Pá 08:00 - 17:00

        So 08:00 - 13:00

Víme, jak vyčistit a ošetřit všechny díly Vašeho vozidla před atmosférickými vlivy a znečištěním. Poradíme si s ošetřením litých kol, pneumatik, palubních desek, skel s použitím rein-off effectu (tekuté stěrače), s ošetřením laku.

Proč servis autoservis?

Zákazník se u nás setká s moderním vybavením, vyškolenými odborníky a individuálním přístupem.

Preferujeme výhradně individuální přístup.

Poskytujeme záruku na kvalitu našich služeb.

Víme, co děláme a snažíme se Vám nabídnout to nejlepší.

Naše služby provádíme na profesionální úrovni se smyslem pro detail.

Máte zájem o naše služby?

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

 

Zabýváme se renovacemi laku, profesionálním čištěním, ručním mytím a ochranou exteriérů a interiérů vozidel. Jsme aplikačním centrem nanokosmetiky Pikatec.

Kontaktní Informace

Bratří Čapků 6

Hodonín

695 01

+420 728 471 135

info@rucnimytils.cz

Po - Pá 08:00 - 17:00

So         08:00 - 13:00

O firmě

Přijímáme platby kartou:

Platba kartou Diners
Platba kartou JCB
Platba kartou Maestro
Platba kartou MasterCard
Platba kartou Visa
Platba PayPal

© Copyright 2019. All Rights Reserved. By PROFI SERVIS LS.

Created by JS Production.